Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODERSKÝ PUCHÝŘ 2008 - CELKOVÉ VÝSLEDKY
           
Kat DTM1        
Pořadí kat. jméno pes rasa Čas
1 DTM1 Šlajer Karel Fantazie z Vlčí chaloupky ČSV 15:28
2 DTM1 Nykš René Kessy ESP 16:06
3 DTM1 Vlček Viktor Bonie Sirius Pro chesapeake bay retriever 17:01
4 DTM1 Futák Vladimír Riky husky 17:25
5 DTM1 Dvořák Petr Gera NO 18:06
6 DTM1 Poor Oliver Megy výmarský ohař 18:56
7 DTM1 Bugar Peter Edo Bugar jack terier 22:36
7 DTM1 David Karalo Nero husky 22:36
9 DTM1 Fochler Petr ml. Archibald Hardy Horde border colie 25:06
10 DTM1 Švancara Martin Lára BO - malinois 29:40
11 DTM1 Hirsch Jan Rita NO 30:28
12 DTM1 Tůma Roman Casanova Vidnavská Záře samojed 31:22
13 DTM1 Gregor Vít Kurai + Nora kříženec + ESP 33:53
14 DTM1 Souček Karel Czech beauceron 34:33
15 DTM1 Lorko Ján Kora kříženec 36:43
16 DTM1 Krupička Karel Glen belgický ovčák 37:10
17 DTM1 Holasek Roman Caty malinois 39:37
18 DTM1 Nádvorník Michal Beena SH 40:24
19 DTM1 Polášek Roman Argo malina 42:27
20 DTM1 Peňáz Rudolf Ben pointr 42:32
21 DTM1 Zrna Marek Aida irský setr 42:40
  DTM1 Šmotek Jiří Bax + Tutu beduínský pouštní pes Vzdal
  DTM1 Kadrliák Jan Bruno švýcarský bernský honič Vzdal
  DTM1 Seidl David Aygon SH Vzdal
  DTM1 Šušák Petr Cherokee sibiřský husky Vzdal
  DTM1 Habásko Roman Danken siberian husky Vzdal
  DTM1 Dvořák Petr Amigo beauceron Vzdal
           
Kat DTM2        
Pořadí kat. jméno pes rasa Čas
1 DTM2 Drtina Jaroslav Benji Bojnické údolí pyrenejský ovčák 18:33
2 DTM2 Slaměník Miloslav Bojar kříženec 24:32
3 DTM2 Bodlák Luboš Sion od Strážné skály chodský pes 24:44
4 DTM2 Šeda Jan Clairmont z Brzáneckých vinohradů (Monty) hovawart 24:53
5 DTM2 Moravec Jan Grini Prima Nova chodský pes 28:20
6 DTM2 Kazda René Zaro Bryvilsár chodský pes 30:56
7 DTM2 Soudek Vojta Berta středoevropský turistický pes 31:50
8 DTM2 Běhal Josef Ďobek labradorský retrívr 35:39
9 DTM2 Greňo Ján Sid velký knírač 37:26
10 DTM2 Mráček Bohumír Happy boxer 41:09
11 DTM2 Honěk Oldřich Enngi O´Shakira Vidnavská záře samojed 44:21
  DTM2 Samelák Ondřej d'Chienne BO malinois Vzdal
  DTM2 Urbášek Vladimír Esi+Cora AM+SH Vzdal
  DTM2 Koudelka Ota Dorian Aiaskima+Atrej z Bílých strání samojed Vzdal
           
Kat DTW1        
Pořadí kat. jméno pes rasa Čas
1 DTW1 Slaměníková Markéta Sitka sibiřský husky 18:29
2 DTW1 Čiperová Lenka Hela Snoopystella 22:13
3 DTW1 Matrková Lucie Teryk český turistický pes 28:18
4 DTW1 Staňková Petra Barry z Kunčiček bígl 31:25
5 DTW1 Fochlerová Jitka ml Dinky Budy Hardy Horde border colie 32:47
6 DTW1 Vlková Magdaléna Viktorie sibiřský husky 3/4 33:19
7 DTW1 Foralová Anna Šera německý ovčák 33:34
8 DTW1 Hrdličková Ivana Bella SH 33:35
9 DTW1 Ondrášková Jana Dinulka grónský pes 35:22
10 DTW1 Dobešová Eva De Quincy Bohemia Mandiga BŠO 35:37
11 DTW1 Běhalová Miroslava Čera kříženec 35:38
12 DTW1 Franková Michaela Ruby Bohemia Alue belgický ovčiak 36:31
13 DTW1 Obořilová Michaela Kana výmarský ohař 37:15
14 DTW1 Holá Jana Balto SH 39:15
15 DTW1 Nádvorníková Juliána Berisha Nick Briesberi belgický ovčák 40:00
16 DTW1 Ráblová Zuzana Art appenzellský salašnický pes 40:20
17 DTW1 Jírová Lucie Lexi (Kukačka) americký pitbulteriér 40:42
18 DTW1 Mráčková Alexandra Eimy Knírač 41:10
19 DTW1 Hellebrandová Pavla Dita kříženec 44:20
  DTW1 Mücková Kamila Barney Sajga Bohemica zlatý retriever Vzdal
  DTW1 Zuzana Wildmannová Akbar BOT Vzdal
  DTW1 Černá Dáša Airin beauceron Vzdal
  DTW1 Greplová Denisa TrollFjord Bragi lurcher Vzdal
           
Kat DTW2        
Pořadí kat. jméno pes rasa Čas
1 DTW2 Valentová Eva Fram ESP 17:48
2 DTW2 Linhartová Renata Gar výmarský ohař 25:07
3 DTW2 Lednická Zdenka Active Borro BO 26:47
4 DTW2 Kohlová Alena Nýwa kříženec 34:27
5 DTW2 Všetičková Iva Betyna kokršpaněl 36:13
6 DTW2 Mráčková Alexandra Mouse z Elbu německý ovčák 41:10
  DTW2 Koudelková Alena Arja od Amundsenových přátel+Akasha z Bílých strání samojed Vzdal
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA